ON-LINE

Мешканці Сходу на Рівненщині не поспішають працевлаштовуватись

понеділок, 18 квітня 2016
Переселенці невдоволені пропозиціями та заробітною платнею
Засідання обласного штабу щодо соціального забезпечення переселенців

Також центрам зайнятості важко знайти роботу переселенцям через необхідність тривалої перекваліфікації (вона триває від чотирьох до одинадцяти місяців), та бажання людей повернутися на Схід. Про це говорили сьогодні на засіданні обласного штабу щодо соціального забезпечення переселенців. Зокрема керівник Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук сказав таке:

– Одна з причин, яка гальмує працевлаштування - це низька заробітна плата. Тому що там вони отримали набагато вищу зарплату ніж та, яка на сьогодні є у нас. І частина людей, які велику заробітну плату мали, вони на 2 300 - 2 600 не згідні йти працювати.

Варто зазначити, що з початку окупації Криму та проведення АТО до обласної служби зайнятості звернулося за допомогою в працевлаштуванні 917 переселенців. З них працевлаштовано третину громадян. Крім того, державна допомога вимушеним переселенцям на Рівненщині в середньому складає 893 гривень. У той же час, грошова допомога для корінних мешканців області в середньому становить 1235 гривень. Зауважимо, що нині в області проживає більше трьох тисяч вимушено переселених осіб.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного