ON-LINE

Мешканці Рівненщини долучилися до всеукраїнcького флешмобу проти поборів в освіті

понеділок, 24 квітня 2017
Він шириться у соцмережі Фейсбук

На фото - Володимир Котяш

Обурені поборами у школах українці поширюють свої фото з аркушем паперу в руках, на якому написано "# ЯПротиПоборівВОсвіті".

До флешмобу приєдналися мешканці Дубна. Так, Анна Нестеренко написала:

Цілком підтримую і відстоюю думку про те, що освіта в Україні повинна бути безкоштовною, а благодійність зі сторони батьків - справою добровільною. Батьківські внески не повинні бути примусовими, фіксованими. Благодійність в освітніх закладах повинна, врешті, набути характеру законності, прозорості та звітності.

 

Підтримую ініціативу створення благодійних рахунків при освітніх закладах, куди за бажанням батьки переказуватимуть кошти таємно і якщо змога.

 

Також вважаю за необхідне створення громадських організацій з числа батьків при закладах навчання, котрі брали б активну участь у створенні стратегії розвитку закладу та займалися написанням проектів з метою залучення грантових коштів від міжнародних донорів для покращення умов навчання і розвитку дітей у закладах освіти Дубна.

Анна Нестеренко

Мешканець Дубна Костянтин Себало написав таке:

Освіта, як і інші державні установи, вражена корупцією і вірусом руйнівного паразитизму! Це - останній пацифістичний флешмобик, а далі, вилупки, починайте боятися за свою смердючу шкуру!!!!

Костянтин Себало

Cергій Раковський

Окрім цього, у межах флешмобу у соцмережі поширюють відео з таким коментарем:

Складно боротися із корупцією в освіті, яка є сьогодні. Цим відеороликом хочемо донести тим батькам, які стверджують, що без батьківських коштів всі освітні заклади країни - розвалилися б. Це неправда! Змусьте чиновників працювати та припиніть боятися. Шановні батьки, навчіться користуватися своєю головою, а не головою Голови батьківського(бандитського) комітету Не може благодійний внесок бути ФІКСОВАНОЮ сумою - це вже корупція. І правоохоронні органи допоможуть боротися із цим.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного