ON-LINE

Мешканка Рівного вражена людяністю таксиста

п'ятниця, 16 березня 2018
Адже він виручив її родину у тяжкий момент

Йдеться про водія таксі служби "305" ("1505") Олександра Бондарчука.

Рівнянка Сніжана, яка не хоче розголошувати свого прізвища, розповіла Радіо Трек:

У той день, 28 лютого, моєму батьку робили складну операцію у Рівненському обласному онкодиспансері. Потрібна була кров для переливання. І ми поїхали в обласну станцію переливання крові.

 

Взявши контейнер з кров'ю, вийшли на вулицю, щоб впіймати таксі. І тут якраз під'їхало авто Олександра Бондарчука. З нього вийшла жінка, яка теж поспішала у станцію переливання крові, бо у неї, виявляється, у пожежі обгорів чоловік ( це ми вже дізналися згодом).

 

Ми підійшли до авто. Повідомили, що потрібно їхати в онкодиспансер, запитали про ціну. "Сідайте, домовимося, - відказав Олександр. - Що це таке сьогодні, що стільки людей у такі місця вожу?" Хоча вартість економ-поїздки на таксі була 55 гривень, водій не взяв з нас ні копійки.   

За словами споживачки, Олександр Бондарчук потім ще їх виручав із поїздками до батька у медзаклад і знову не брав гроші. З'ясувалося, що він також не взяв ні копійки з тієї жінки, у якої обгорів чоловік. Тож Сніжана безмежно вдячна водію за таку людяність:

Лікувати тяжку недугу нині дуже дорого. І на проїзд до батька у медзаклад доводиться щоденно витрачати значні кошти. Тож Олександр Бондарчук дуже нам допоміг у скрутну хвилину. Тому велике дякую йому від всієї нашої родини.   

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного