ON-LINE

Максименко пригрозив криміналом власнику «мармеладної» будівлі поблизу драмтеатру

четвер, 20 квітня 2017
Усі оформлені документи на будівлю, що на вулиці Гетьмана Сагайдачного, 1, поблизу драмтеатру, передадуть у Київ. Аби остаточно зробити з неї пам’ятку архітектури

У приміщенні колишньої «мармеладної» фабрики зараз офіси, а в підвалі – паб. Нагадаємо, на початку 2017 року рівненські активісти забили на сполох через можливе знищення цієї будівлі і побудови на її території чергової багатоповерхівки.

Максименко переймається долею старої двоповерхової будівлі ХІХ століття — раніше у ній була лазня «Нептун», потім мармеладна фабрика, згодом редакція газети «Зміна», а нині — офіси.

З’ясувалось, що днями міське управління культури і туризму оформило на цю будівлю паспорт об’єкта. Із цим документом внести будівлю у Єдиний реєстр пам’яток архітектури, що в Києві, простіше. Нині начальник профільного управління Тарас Максименко займається цим питанням.

Цю будівлю визнали потенційним об’єктом історико-культурної спадщини архітектури. Дали доручення нам як управлінню розробити паспорт об’єкта. Ми за три тижні його зробили. Зараз паспорт об’єкта мають затвердити на обласній комісії. Потім його передаємо у Київ. Там існує єдиний реєстр пам’яток архітектури місцевого і національного значення. І там, в Києві, вносить його, за поданням обласного управління культури, відділ історико-культурної спадщини, у місцевий реєстр. Тоді на таку будівлю все законодавство поширюється, і охоронні зони, і тому подібне, - пояснив Максименко.

Максименко стверджує, що власник будівлі колишньої мармеладної фабрики, і орендар землі під нею, поінформований про усі вищезгадані нюанси.

Це є власник рівненського пабу «Бочка». Цій людині ми надсилаємо листи, розпорядження, попередження про те, що тут будуватись не можна. Ця людина ігнорує усі наші попередження, але це не звільнить його від кримінальної відповідальності у тому разі, як тут з’явиться чергова багатоповерхівка, наприклад, - додав Максименко.

Зауважимо, будівля належить громадянину України Василю Гайдуру. Він є власником ще кількох розважальних закладів міста.

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного