ON-LINE

Люди без освіти заробляють більше

середа, 13 квітня 2016
Кембріджський університет

Відповідно до нового дослідження, у Великій Британії чоловіки, які закінчили не найбільш популярні університети країни, заробляють менше, ніж їхні однолітки взагалі без вищої освіти, пише Independent.

Інститут фіскальних досліджень прийшов до таких висновків, вивчивши доходи випускників університетів і виявив великий розрив в залежності від того, який саме вищий навчальний заклад закінчувала людина.

Згідно з результатами дослідження, протягом 10 років після випуску з 23 університетів Великої Британії чоловіки в середньому заробляють менше, ніж ті, хто взагалі не має вищої освіти. При цьому жінки-випускниці тільки з 9 вищих навчальних закладів країни заробляють менше своїх ровесниць зі шкільною освітою.

Дослідники сказали, що такий розрив можна пояснити відмінностями у вимогах при прийомі на роботу, проте, статистика "дуже впадає в очі".

В ході аналізу було використано анонімні податкові дані та записи про видачу студентських кредитів 260 тисяч чоловік за період з 1998 року. Вперше такий масив даних був оброблений, щоб вивчити варіацію доходів випускників в залежності від їхньої статі, доходу батьків та університету, який вони закінчили.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
  • Загублена жіноча сумка

    У Рівному загублена чорно-біла жіноча сумка з документами на прізвище Гаврюченко...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного