ON-LINE

Куди міський голова порадив звертатися АТОвцям, які хочуть отримати землю у Рівному

четвер, 16 березня 2017
Наразі триває інвентаризація наявних у місті вільних земельних ділянок

У Рівному триває інвентаризація земельних ділянок і до кінця року всі землі, що виявлять у місті - роздадуть учасникам АТО, -повідомив міський голова Володимир Хомко. За його попередніми підрахунками, таких буде близько півтисячі, більше землі у місті просто немає – певен міський голова Рівного. Крім того, 50-60 ділянок планують залишити у резерві, - каже Володимир Хомко. 

Водночас, у черзі на отримання земельних ділянок у Рівному перебуває 1 700 учасників війни на сході України. Тож усім, хто після 500-го рядка у черзі, міський голова порадив уже зараз звертатися щодо виділення землі до Рівненської облдержадміністрації.

До речі, сьогодні на сесію міськради приходили занепокоєні власники садових ділянок на Басовому Куті. Пенсіонери стурбовані, що їхні ділянки на вулицях Садовій та Погоринській, якими вони користуються для висаджування городини ще з 90-х, хочуть у них забрати і віддати АТОвцям. Утім, як кажуть люди, ці землі розміщені на болотистій місцевості і не призначені для будівництва. А воїни заслуговують на кращі ділянки для будівництва, говорять Галина Борчук, Валентина Петровська та Віра Пугайко:

 

- Підстави якоїсь забрати землю у пенсіонерів немає. Для чого забирати і віддавати комусь іншому?

- А тепер вони хочуть віддати АТОвцям. Хай нову землю дадуть, чого в людей забирати? А кому віддавати? А ми що, не люди?

- АТОвці не заслужили, щоб їм дали землю на болоті. Їм хай кращу землю дають, хай депутати свою землю віддадуть для них.

 

Міський голова Володимир Хомко привселюдно під час сесії заспокоїв пенсіонерів і пообіцяв, що їхні ділянки не відберуть. Пенсіонери своєю чергою кажуть, що городи не віддадуть і контролюватимуть міського голову на дотримання слова.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на лікування Федасу Олександру Максимовичу 1962 року народження,...
  • Терміново потрібна кров!

    Для Федаса Олександра Максимовича 1962 року народження, який знаходиться у хірургічному...
  • Загублений бейс

    Ще 6 серпня, в неділю, біля 6-го корпусу Водного Університету, що на вулиці Чорновола, 49, був...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного