ON-LINE

«Криша» старателів напала на журналістів центрального телеканалу (ВІДЕО)

неділя, 10 вересня 2017
Вони знімали розслідування про видобуток бурштину

Бурштинокопачі напали на журналістів програми «Українські сенсації». Інидент стався біля села Грицьки на Дубровиччині. Журналісти якраз займалися власним розслідуванням щодо видобутку сонячного каміння. Під час стеження за людьми, що стоять «на шухері» біля місць видобутку напівкоштовного матеріалу, їх оточило 8 автомобілів. Після цього журналістів витягли з машини та змусили видалити відзняті матеріали. Про це повідомив на своїй сторінці в ФБ журналіст проекту «Українські сенсації» Тарас Середич:

Слідкуємо за "фішками" - людьми , які стоять "на шухері" біля місць, де миють бурштин. За півгодини спостережень наш автомобіль оточують 8 машин (потім під'їжджали нові) і блокують проїзд . Агресивні чоловіки (людей зо 20) у камуфляжах силою "дістають" нас із машини . Те, що ми журналісти - їм "по..., бо всі ми продажні і знімаємо не те, що треба". У водія забрали ключі. Запевнили, що ми звідси не виїдемо, якщо не видалимо усе відео. Видалили.

 На відео помітно, як машину знімальної групи супроводжує чорний позашляховик.

Окрім цього, «1+1 Медіа» звернулися до голови рівненської ОДА Олексія Муляренка, а також керівників правоохоронних відомств із запитом пояснити, чому вони не вживають заходів щодо припинення нелегального видобутку бурштину.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного