ON-LINE

Холівар через котів у міській раді Рівного (ВІДЕО)

четвер, 15 березня 2018
Права бездомних котів зхаищає відчайдушна рінвнка, яка вже не розраховує на допомогу мера

Проект рішення про захист бродячих котів, який розробило управління ЖКГ міста, викликав справжній скандал на засіданні бюджетної комісії Рівнеради.

Нагадаємо, такий проект управління ЖКГ розробили після того, як петиція захисників тварин набрала 300 голосів. Активісти вимагали визнати бездомних котів частиною екосистеми Рівного.

Активісти доводили, що за відсутності стерилізаційного центру та місця, де можна було б утримувати бродячих котів взимку, рівняни повинні допомагати тваринам самотужки. Говорить активістка Наталія Ющук:

У нас стерилізаційний центр мав бути добудований у 2014 році. Але цього не відбулося. Тому там можна у клітках перетримувати виключно собак. Коти ж у вольєрах помирають.

Втім із такою пропозицією, як виявилось, не згодні деякі директори ОСББ та навіть депутати Рівнеради.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Сахнюк її підтримав, зауваживши, що не відбудеться нічого страшного, коли кілька тварин будуть жити у підвалах будинків:

У Рівному виходить, що одні підвали в будинках відкриті, а інші закриті. Через це всі тварини лізуть туди, де відкрито. Якщо ж усі підвали будуть відкриті, то коти в них розчиняться. Окрім цього, вони там ловитимуть шкідників.

Відео суперечки ви можете подивитися нижче:

Нагадаємо, що на останній сесії депутати міськради заборонили відлов вуличних котів, а також виділили 99 тисяч гривень на їхню стерилізацію. Утім доступ до вищезгаданих приміщень надати владці не можуть, адже вважають, що виконання саме цього пункту проконтролювати неможливо.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного