ON-LINE

Котлован на Чорновола у Рівному: власника тричі оштрафували (ФОТО)

четвер, 31 травня 2018
Дерева зрізали, землю зняли і залишили все як є

Через виритий котлован на вулиці Чорновола,86-б у Рівному тричі штрафували приватного підприємця, який почав зводити тут кафе.

Нагадаємо, ця ситуація торік не сподобалась мешканцям міста, адже у рекреаційній зоні поблизу Басівкутського озера підприємець спочатку зрубав десяток дерев. Потім почав на цьому місці щось копати. Це ділянка, надана в оренду підприємцю Любові Скринник, на 49 років. Площа ділянки - 843 кв. метри. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування кафе. 

Працівники архітектурно-будівельного контролю за останні кілька місяців неодноразово приходили сюди з перевірками, про результати яких повідомляли працівників держгеокадастру.

В.о. міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Віталій Стасюк пояснив таке:

 - Підприємець самовільно зайняв частину території. Там виїмка родючого ґрунту була, дерева позрізали. Зараз там ніхто робіт будівельних не веде. Ми були там з перевірками, усі складені матеріали про порушення інспектори передали в обласне управління Держгеокадастру. У компетенції геокадастру – штрафувати за такі порушення та рахувати завдані збитки, за що теж платять у бюджет гроші. Тож, за нашими даними, геокадастр першого разу оштрафував підприємця на 170 гривень і шкода нарахована у розмірі 3 557, 71 грн. Другий штраф  - 340 грн, і шкода – 3 073, 21 грн. І ще один штраф був, за невиконання умов припису, у розмірі 173 гривні. У геокадастрі зобов’язали підприємця до 3 травня усунути недоліки, втім, наскільки мені відомо, там все так і залишилося.

Віталій Стасюк пояснив, що такі суми приватний підприємець сплатив через порушення режиму використання рекреаційної зони.

Не побачили будівельників і журналісти «Радіо ТРЕК», які зранку, 30 травня, були на місці – на Чорновола, 86-б.

 

 

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного