ON-LINE

Котлован на Чорновола у Рівному: власника тричі оштрафували (ФОТО)

четвер, 31 травня 2018
Дерева зрізали, землю зняли і залишили все як є

Через виритий котлован на вулиці Чорновола,86-б у Рівному тричі штрафували приватного підприємця, який почав зводити тут кафе.

Нагадаємо, ця ситуація торік не сподобалась мешканцям міста, адже у рекреаційній зоні поблизу Басівкутського озера підприємець спочатку зрубав десяток дерев. Потім почав на цьому місці щось копати. Це ділянка, надана в оренду підприємцю Любові Скринник, на 49 років. Площа ділянки - 843 кв. метри. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування кафе. 

Працівники архітектурно-будівельного контролю за останні кілька місяців неодноразово приходили сюди з перевірками, про результати яких повідомляли працівників держгеокадастру.

В.о. міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Віталій Стасюк пояснив таке:

 - Підприємець самовільно зайняв частину території. Там виїмка родючого ґрунту була, дерева позрізали. Зараз там ніхто робіт будівельних не веде. Ми були там з перевірками, усі складені матеріали про порушення інспектори передали в обласне управління Держгеокадастру. У компетенції геокадастру – штрафувати за такі порушення та рахувати завдані збитки, за що теж платять у бюджет гроші. Тож, за нашими даними, геокадастр першого разу оштрафував підприємця на 170 гривень і шкода нарахована у розмірі 3 557, 71 грн. Другий штраф  - 340 грн, і шкода – 3 073, 21 грн. І ще один штраф був, за невиконання умов припису, у розмірі 173 гривні. У геокадастрі зобов’язали підприємця до 3 травня усунути недоліки, втім, наскільки мені відомо, там все так і залишилося.

Віталій Стасюк пояснив, що такі суми приватний підприємець сплатив через порушення режиму використання рекреаційної зони.

Не побачили будівельників і журналісти «Радіо ТРЕК», які зранку, 30 травня, були на місці – на Чорновола, 86-б.

 

 

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного