ON-LINE

Колишній МРЕВ переїжджає

четвер, 10 листопада 2016
Невідповідність приміщення, за словами очільника структури, - найбільша проблема

Колишній МРЕВ, який вже рік після реорганізації називається Регіональний сервісний центр МВС, змінить місце розташування. Зараз структура знаходиться на вулиці Гайдамацькій, це колишня Струтинської.

За словами виконувача обов’язків регіонального сервісного центру МВС Валерія Бельця, переїзд спричинений чергами:

- Приміщення, в якому працює Територіальний сервісний центр, запущене в 2005 році. Після того ніхто ремонту не робив. Воно було розраховане на обслуговування міста Рівне і Рівненського району. На сьогоднішній день, цей територіальний сервісний центр обслуговує сім районів. Ми досягли домовленості із одним із торгових центрів міста Рівне. Коли буде відкриватися нове приміщення – це будуть електронні черги, це буде нова комп’ютерна техніка, яка дасть нам змогу ліпше, краще, швидше обслуговувати громадян. Це будуть онлайн камери, веб-камери. Все, що можна на сьогоднішній день в технічному плані – там буде. 

 

Щоправда, куди саме переїдуть – поки невідомо. Але це, за словами виконувача обов’язків Регіонального сервісного центру МВС Валерія Бельця, відбудеться дуже скоро. Адже орендодавець уже проводить ремонт приміщення для Сервісного центру. Відомо лише, що це приміщення буде не в центрі міста, бо там немає відповідних парковок. До слова, за день Сервісний центр в середньому реєструє від 70 до 120 автівок не лише з Рівненської області.

Знає очільник структури і про людей, які просто в приміщенні Сервісного центру пропонують швидше, без черг і за окрему плату вирішити необхідні питання. Валерій Белець переконує: цю проблему також вирішить нове приміщення, адже там будуть запровадженні електронні черги.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення на Зінчук

    Знайдено посвідчення водія на прізвище Зінчук Анатолій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Згубилася собачка

    Згубилася собачка схожа на пікінеса рудого окрасу з кліпсою. Прохання повернути...
  • Знайдено йорка

    В районі вулиці Боярки знайдено собаку породи йоркширський тер’єр. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного