ON-LINE

Коли у Рівному зросте плата за проїзд у маршрутках

вівторок, 03 січня 2017
Перевізники Рівного ще з листопада говорять про майбутнє підвищення плати за проїзд у маршрутках до 4 гривень

Коли таке підвищення можливе – розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Мають бути подані перевізниками конкретні розрахунки, чому, в зв’язку з чим, з документальним підтвердженням вартості  автошин, акумуляторів, мастила, гуми, пального, зарплата зростає мінімальна. Коли такі розрахунки будуть подані понад половиною перевізників, далі управління транспорту (економіст їхній) телефонує, обраховує, перевіряє. Далі ці матеріали мають оприлюднені бути у місячний термін.

Відповідно, за словами Віталія Миронюка, тільки після громадського обговорення питання про підвищення плати за проїзд виносять на розгляд міськвиконкому. Тобто, щонайменше, з часу звернення перевізників до влади за підвищенням минає два місяці. А поки що офіційних звернень від них не було.

Віталій Миронюк каже, що у Луцьку перевізники готуються страйкувати, щоб влада підвищила плату за проїзд. В Івано-Франківську вже рік плата у маршрутках міста становить 4 гривні. А ось у Рівному у вирішенні цього питання завжди намагаються бути останніми. Тож, запевнив начальник управління транспорту, якщо й звернуться перевізники за підвищенням, воно відбудеться не раніше, ніж у березні. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: маршрутки

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Андрій Решетілов З приводу маршруток нехай зроблять хоч по 10 гривень але треба контролюючий орган який би примусив пасажирів брати квитки за проїзд і тоді побачимо як їм краще по 3 чи по десять і у водіїв робочий день не 20 годин не хай процюють у дві зміни я к це має бути і в маршрутках не мають двері дотягуватися пружиною як ворота на хліву і т.д і т.п
  Відповісти

Оголошення

 • Згубилася собачка

  Згубилася собачка схожа на пікінеса рудого окрасу з кліпсою. Прохання повернути...
 • Знайдено йорка

  В районі вулиці Боярки знайдено собаку породи йоркширський тер’єр. Тому, хто...
 • Знайдено цуценя

  В районі С.Крушельницької  знайдено цуценя білого окрасу. Тому, хто загубив...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного