ON-LINE

Керувати прокуратурою Рівненщини Луценко призначив «жорстку руку»

вівторок, 18 квітня 2017
За новим очільником Генпрокурор спостерігає вже давно

Генпрокурор України Юрій Луценко сьогодні представив нового прокурора Рівненської області. Ним став колишній перший заступник очільника прокуратури Львівщини Богдан Подубинський. Він має тривалий досвід роботи на керівних посадах в прокуратурі.

Головне завданння, яке поставив перед новопризначеним прокурором області Генпрокурор – боротьба з бурштиновою мафією, говорить Луценко:

Обираючи прокурора області, я також думав про жорстку руку, яка зможе привести до закону тих, хто не захоче миритися із встановленим кабінетом міністрів порядком.  Богдана Володимировича Подубинського відслідковую вже давно. Ще з тих часів, коли він працював заступником Тернопільської області.

 

У той же час він за характером жорсткіший, ніж попередник, тому я надіюсь, що ця жорсткість буде спрямована на боротьбу з беззаконністю.  

Новий прокурор Рівненської області Богдан Подубинський

Колишнього керівника Рівенської обласної прокуратури Олега Соболя перевели в Чернівці. Там зараз найбільш загострене питання контрабанди, яку необхідно побороти. До слова, раніше на вищезгадану посаду хотіли призначити Богдана Подубинського, однак проти цього виступила місцева громада, яка начулася про квартирний скандал, пов’язаний з прокурором. В 2014 році він працював у Херсоні і місто виділило йому квартиру з числа тих, які призначалися інвалідам й іншим нужденним.

Новоспечений керівник прокуратури Рівненщини запевняє, що усе було законно, посилаючись на перевірку генпрокуратури. Він приїхав із Львівської області, тому держава забезпечила його житлом. Також в деклараціях прокурора та його дружини немає жодного автомобіля. Є квартира площею понад 90 м. кв. та будинок у Львівській області площею понад 300 квадратів на земельній ділянці у 1500 квадратних метрів.

Прокурор має 400 тисяч гривень та 14 тисяч збережень в доларах. Зазначимо, новий керівник обласної прокуратури Богдан Подубинськй пообіцяв, що у Рівному зніматиме квартиру за власний кошт, аби уникнути чергового скандалу.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Благодійний матч

    У Рівне повертається футбол! 28 травня о 17:00 на поле стадіону Авангард вийдуть збірні...
  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного