ON-LINE

Інклюзивна освіта «в обмін» на Нову українську школу: українці та білоруси обмінялися знаннями у Рівному

четвер, 18 жовтня 2018
На міжнародній конференції

Білоруські та українські освітяни обмінювалися у Рівному досвідом. В Рівненському інституті післядипломної освіти відбулася Міжнародна конференція щодо розвитку професійних навичок керівників освітніх закладів.

Інститут післядипломної освіти та Брестський інститут розвитку освіти раніше підписали угоду про співпрацю. В її рамках це вже третя зустріч між представниками країн, каже керівник рівненського інституту Алла Черній:

Ця співпраця має свою історію. Ми зустрічаємося вже втретє у форматі не просто знайомства, а в форматі обміну досвідом з питаня освіти. На прес-конференції присутні, окрім науковців, теоретиків і практики, керівники установ. Це люди, які мають досвід. Досвід, яким ми обміняємося і ним скористаються керівники навчальних закладів у своїй подальшій роботі.  

На заході присутні розглянули суть роботи керівників загальноосвітніх шкіл і практичний досвіт директорів українських і білоруських шкіл.

Зокрема в Україні лише в цьому році дітей з особливими потребами почали приймати у звичайні школи. В Білорусі така практика існує з 1998 року.

З початку 2018 року освітяни  працюють над тим, аби учні не навчалися в інтернатах, подалі від  звичайних дітей.

Для таких дітей на Рівненщині нині створюються Інклюзивно-ресурсні центри, де з такими дітьми займаються після занять. В області їх є 19. До кінця року планується утворити 22.

До кінця наступного - три десятки.

Українці ж поділилися досвідом Нової української школи, яка орієнтується на розвиток особистості дитини. Натомість, "совкова" система орієнтувалася на бали, які отримує дитина.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного