ON-LINE

Імена керівництва Рівненської облдержадміністрації використовують шахраї

вівторок, 14 листопада 2017
Щоб видурити гроші

Про телефонні дзвінки до них від імені благодійного фонду "Сильні громадяни" заступнику голови Рівненської ОДА Ігорю Тимошенку повідомили підприємці. Вони цікавилися, чи справді керівництво облдержадміністрації підтримує проект цього фонду «Help the Humen», суть якого полягає у зборі коштів для транспортування хворих на лікування за кордон. Адже саме так підприємців інформували телефонні додзвонювачі. А для переконливості ще й надсилали листи-прохання з банківськими рахунками благодійного фонду. Щоправда, у них вже про підтримку ОДА не говорилося. 

Радник голови Рівненської ОДА Ірина Михалевич каже, що облдержадміністрація не має стосунку до вище названої організації та її проекту. І, щоб з'ясувати, чому так благодійний фонд дезінформує людей, вони навіть пробували з ним зв'язатися.   

Наші працівники телефонували за вказаним телефоном, який був у листі. Там взяли слухавку і кажуть: «Так, ми справді збираємо допомогу». Потім, коли наша працівниця почала представлятися, звідки вона телефонує  - з адміністрації, зв'язок обірвався і більше не вдалося поспілкуватись з цими людьми.

 

Такий випадок, що шахраї прикриваються облдержадміністрацією, трапляється вже не вперше. За останній час це вже, напевно, третій раз.

За словами Ірини Михалевич, їй невідомо, чи про такий випадок шахрайства керівництво ОДА інформувало поліцію. А ось рівнян про це вирішили попередити.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася такса

    Ще 23 грудня згубилася такса коричневого окрасу. Прохання повернути загубленого...
  • Знайдено сережку

    В драмтеатрі було знайдено  золоту сережку. Тому, хто загубив цю річ, може забрати...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного