«Людина великого серця»: На Рівненщині помер лікар, який врятував життя багатьох

Вічна і світла пам’ять!

З життя пішов лікар-комбустіолог Опікового відділення з пластичною хірургією та відновно-реконструктивною ортопедією обласної лікарні Рівного Святослав Дикало.

Сумну звістку повідомили на сторінці медзакладу у мережі.

Людина великого серця, відданий фахівець своєї справи, який щодня допомагав пацієнтам долати біль і відновлюватися після тяжких травм. Його чуйність, досвід і доброзичливість залишили глибокий слід у серцях колег, пацієнтів і всіх, хто мав честь працювати поруч або знати Святослава Андрійовича,  – йдеться у повідомленні.

У коментарях до допису лікаря згадують так:

  • Відійшов у вічність лікар з великої літери Дикало Святослав Андрійович. Він був чуйним, доброзичливим, щирим, з великим досвідом своєї справи, хороший спеціаліст, людина великого серця. В 2000 роках мій рідний брат попав у клітку до ведмедя. Святослав Андрійович зробив більше п'яти пластичних операцій і не взяв ані копійки грошей, коли в той час за все потрібно було платити, навіть за прививки від сказу.
  • З глибоким сумом отримали звістку про смерть Святослава Андрійовича – лікаря з великої букви. Цієї весни він рятував здоров'я нашого сина від важкого поранення . А тепер така втрата. Висловлюємо християнські співчуття рідним та колегам. Нехай світла пам'ять про нього залишиться у серцях людей, яких він рятував.
  • Світла памʼять ЛІКАРЮ який врятував мені ногу в далекі 2000 тим самим уберіг від інвалідності. У вічність ідуть найкращі.
  • Він був дуже хорошою людиною та добрим лікарем який врятував мені життя.
  • Вічна пам'ять ,Царство небесне і шана чудовому лікарю, який рятував життя моєму чоловіку і іншим людям.
  • Дуже хороший лікар,в свій час мого брата витягнув з того світу, були дуже великі опіків, безмежна вдячність.Щирі співчуття рідним, царство небесне.

Відомо, що похорон відбудеться сьогодні, 10 травня, у селі Дуліби Гощанського району.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень