ON-LINE

Керівники області та міста запустили у Рівному... Дрон (ФОТО)

четвер, 14 червня 2018
Так у місті стартувала міжнародна виставка СЕТ

Сьогодні у Рівному відбулося урочисте відкриття IV Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)». 

Вважається, що СЕТ – це своєрідне «дитя» Олексія Муляренка – голови Рівненської ОДА. Перша така виставка була організована ним у Рівному ще в 2015-му році

Цікаво, що вже за результатами 2016 та 2017 років Рівне та Рівненська область займають перше місце в Україні за показниками енергоефективності та запровадження енерготехнологій.

Вважається, що СЕТ – 2018 є найбільшою з усіх чотирьох вистовок, які проводилися у Рівному. Павільйони розташовані на території підприємства «Рівнетеплоенерго».

Церемонія урочистого відкриття виставки проходила за участі Олексія Муляренка, Володимира Хомка та  заступника голови Рівненської обласної ради – Сергія Свисталюка.

Достатньо несподівано цього разу перерізали й червону стрічку:

Її підніс у небо квадракоптер

Нагадаємо, «СЕТ-2018» у Рівному триватиме два дні. Нині у місті працюють фахівці з Київської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та Волинської областей.

Загалом представлено понад 50 фірм-виробників, які працюють у галузі енергоефективності. На виставці вони представлять промислове та побутове обладнання, енергоефективні технології, альтернативні види палива, відновлювану енергетику.

Окрім виставки, у межах СЕТ-2018 проходить і Міжрегіональний форум з питань енергоефективності та енергозбереження. Подія відбуватиметься паралельно з виставкою.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного