ON-LINE

«Громадяни мають право на самозахист», - голова Рівненської облради про звернення щодо вільного обігу зброї

четвер, 20 квітня 2017
Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради

Як уже повідомляло Радіо Трек, у зверненні до Верховної Ради України, Президента та Кабінету Міністрів йдеться про необхідність дозволити володіти зброєю «простим людям» через зростання злочинності.

За словами голови рівненської облради Миколи Драганчука, першочергово звернення розглядатиме профільна комісія з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією під головуванням Сергія Свисталюка. І від рішення цієї комісії залежить, чи виноситимуть відповідний проект на розгляд сесії, говорить Микола Драганчук:

- Це якраз прохання для того, щоб Верховна Рада розглянула і надала можливість. Оскільки сьогодні в Україні війна, дуже багато зброї ходить, дуже багато розбійних нападів і на житло, і посягання на життя громадян.

І громадяни, я думаю, мають право на самозахист, принаймні. Бо сьогодні сподіватися на інший захист не завжди виходить. Якщо комісія його заблокує і скаже, що нам сьогодні не на часі носити зброю, значить це питання буде просто зняте з розгляду.  

Тобто звернення до вищого керівництва держави - це своєрідне прохання про пришвидшення розгляду відповідного закону Верховною Радою.

Ухвалять депутати Рівненської обласної ради звернення чи ні - стане відомо під час наступного пленарного засідання, яке заплановане, орієнтовно, на кінець травня - початок червня.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    Знайдено велику собаку чорного окрасу схожу на вівчарку. Тому, хто загубив улюбленця,...
  • Загублено сумку

    Біля 12 школи загублено спортивну сумку зі спортивним одягом. Прохання повернути...
  • Згубився кіт

    В районі вулиці Ст. Бандери згубився кіт британської породи сірого окрасу. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного