ON-LINE

Громадський бюджет: яка ідея рівнян завоює голоси та сотні тисяч гривень?

вівторок, 24 жовтня 2017
У перший тиждень вже є лідери

Половина терміну для голосування за громадські проекти у Рівному минула. Сьогодні у Рівненському ЦНАПі та приміщенні міськвиконкому члени контрольного відділу рахували зібрані бюлетені.

Кількість зібраних бланків у центрі – понад 500 і трохи менше зібрали у міськвиконкомі.

Станом на 24 жовтня проголосували більше тисячі людей.

Детальніше про цей процес розповідає член координаційного комітету, що стежить за голосуванням, Михайло Полюхович:

Ми з членами координаційного комітету, з громадськістю приймаємо заповнені бланки для голосування і будемо вводити їх в єдину електронну систему громадського бюджету. Там буде відображатися зведений результат – як електронний, так і паперовий.

Серед проектів вже є свої лідери, втім, їх рейтинг може з часом змінюватися, кажуть члени комісії. Загалом з понад 80 поданих проектів на голосування потрапили 27 великих, які коштують від сотень тисяч до понад мільйона гривень. Малих проектів потрапило 25. Їх вартість до 250 тисяч.

Серед усіх проектів найбільше голосів набрала ідея встановити на вулиці Данила Галицького дитячий майданчик. За словами членів комітету, батьківський комітет гімназії «Престиж», який подав проект на розгляд, заручився підтримкою батьків учнів.

Таким чином проект випереджає інші на кілька сотень голосів.

Низка рейтингових проектів громадського бюджету станом на 16:20, 20-го жовтня 2017-го року. Праворуч кількістю голосів виділяється проект біля "Престижу"

Інші успішні проекти набирають в середньому близько сотні, попри активне поширення інформації про них у соцмережах. До кінця всього процесу голосування лишилося 7 днів. По завершенню координаційний комітет підрахує кількість голосів і обере для фінансування з міського бюджету найуспішніші проекти.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного