ON-LINE

«Еліту» Рівного присоромили. Через декларації з лікарями

середа, 13 червня 2018
Бо вона їх досі не уклала

Йдеться про частину членів міськвиконкому Рівного. Міський голова Рівного Володимир Хомко ще на засіданні у квітні закликав їх укласти декларації з лікарями. У травні, зважаючи на те, що вони так це і не зробили, називав "елітою" і закликав показати приклад іншим. Але на черговому засіданні виконкому у червні вони пояснювали ігнорування заклику міського голови тим, що їм не запропонували лікарів для укладання декларацій. Володимир Хомко, зважаючи на це, заявив, що вони проявляють несерйозність.

А секретар міськради Сергій Паладійчук звернувся до них:

Чим більше ми з вами підпишемо у найближчі два місяці декларацій, тим більше отримаємо грошей на медицину. Тому прохання не тільки самим підписати, а й сусідів, знайомих, друзів, колективи трудові підключити.

 

Колеги, не полінуйтеся, може, якісь оголошення зробіть, на список візьміть. Бо насправді це – не жарти. Це дуже серйозна фінансова справа. Це десятки мільйонів гривень на кону. Тобто або ми їх отримуємо з державного бюджету, або ми просто потім будемо шукати гроші.

Нагадаємо, що у липні Національна служба здоров'я підіб'є перші підсумки деклараційної кампанії і, відповідно, почне надходити фінансування на кожного пацієнта. А наступний «зріз» результатів відбудеться тільки через три місяці.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного