ON-LINE

Експерти назвали причини нещасних випадків на Рівненщині

четвер, 12 січня 2017
Управління Держпраці у Рівненській області завершило розслідування шести нещасних випадків на виробництві

Спецрозслідування шести нещасних випадків на виробництві завершили наприкінці минулого року фахівці Управління Держпраці у Рівненській області.

Інспектори назвали головні причини травматизму, які свідчать про безвідповідальне ставлення до вимог охорони праці. Серед них:

 • незадовільна підготовка працівників і роботодавців з питань охорони праці;
 • відсутність належного контролю за станом безпеки на робочих місцях та виконанням встановлених норм;
 • недостатнє забезпечення працівників засобами індивідуального захисту;
 • повільне впровадження засобів та приладів колективної безпеки на підприємствах, спрацьованість засобів виробництва (в деяких галузях до 80 %).

До категорії організаційних належать і причини, які призвели до нещасних випадків у ТзОВ «Р.В. Метал Сервіс» та ТзОВ - фірма «Агрохімпак».  Зокрема, 11 листопада 2016 року нещасний випадок із тяжким наслідком стався з електрозварником на автоматичних та напівавтоматичних машинах ТзОВ «Р.В. Метал Сервіс»в приміщенні виробничої дільниці під час експлуатації гідравлічного преса для гнуття листового металу. Наслідок - травматична ампутація пальців лівої руки. 

Важку травму правої руки отримала 24 листопада 2016 року укладальник-пакувальник ТзОВ - фірми «Агрохімпак» у приміщенні для виробництва органічних гранульованих добрив у вигляді «палички».

Комісії із спецрозслідування визначили, що в обох випадках основна причина - організаційна: порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів тощо.

На кожному з підприємств, де працювали комісії із спецрозслідування, розроблені заходи з усунення причин настання нещасного випадку. Винні посадові особи притягнуті до відповідальності. 

Нагадаємо, напередодні у Рівному важко травмувалась дівчина 1997 року народження, яка працювала пекарем у супермаркеті "Сільпо".

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • ДОПОМОГА

  УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
 • Знайдено посвідчення на Калинюк

  В районі Ювілейного знайдено  посвідчення дитини на прізвище Калинюк Віта. Тому,...
 • Знайдений автомобільний номерний знак

  Знайдено номерний знак ВК 21-91 ВК. Відтак, якщо Ви власник цього...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного