ON-LINE

Директор рівненського аеропорту каже дрифтерам – НІ

вівторок, 07 серпня 2018
Аеропорт для цих розваг непризначений

Рівняни пропонують надокучливим дрифтерам проводити своє дозвілля в аеропорту. Мовляв минулого року там теж проводили автоперегони. Директор рівненського летовища Ігор Насинюк каже, що для дрифту аеропорт не передбачений:

Гонки - це на стару смугу. Але не те, що там крутять ті кола, зигзаги. В нас такого широкого майданчика немає. Ми готові на те, що у нас було в минулому році. І там ми виходимо на якусь суму і будемо працювати. Це ж мені треба викликати власну охорону, ставити пожежні машини. Мені треба платити людям. Це ж стратегічний об’єкт. Я так просто комусь в’їхати-заїхати точно не дам. Отам ганяти колами по злітній смузі, по стоянкам я нікому вжитті не дам.

Тож, на старій злітній смузі можна проводити змагання лише подібні до драґ-рейсингу, як це робили влітку минулого року. До того ж лише вдень, каже Ігор Насинюк. Для цього треба спершу обговорити питання з обласною владою, узгодити дату, залучити поліцейських і пожежників, визначити відповідальну організацію. Скільки це усе коштуватиме, залежить від розмаху дійства. А от надавати територію аеропорту безкоштовно та ще й уночі – дзуськи.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного