ON-LINE

Дві особливі «Писанкові алеї» з’являться у Рівному до Великодня (ФОТО)

середа, 05 квітня 2017
Цього року велетенські великодні яйця встановлять поблизу обласного краєзнавчого музею та перед кінотеатром «Україна»

Цьогоріч до створення писанок міська влада запросила сім’ї загиблих героїв Небесної сотні. Так, пасхальні крашанки та писанки на подвір’ї художньої школи ім. Мартиненка розмальовували сім’я загиблого героя Валерія Опанасюка та дочка Георгія Аратюняна – Ашхен.

Встановлюватимуть великодні крашанки та писанки 13 квітня, у Чистий четвер. Тоді ж і відбудеться загальноміський молодіжний ярмарок, кошти з якого передадуть на лікування маленького Іллі Омельчука. Хлопчик потребує пересадки кісткового мозку.

Про алею розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

«Торік було 25 писанок, зараз вони відреставровані, їх встановлять біля музею краєзнавчого. Натомість зроблено ще 10 писанок нових, п’ять з них – пішли у ті навчальні заклади, які торік не розписували пасхальних яєць. Інша п’ятірка зараз тут, ми би хотіли, щоб вони були пам’ятні. Для їх розпису ми запросили пластунів, представників студентства, одну писанку буде розписувати Вікторія Опанасюк (дружина загиблого на Майдані Валерія Опанасюка – ред.) з дітьми та Ашхен Арутюнян із Аньою (дочка загиблого на Майдані Георгія Аратюняна – ред.). Одну писанку розмальовували діти учасників АТО та представники підліткового клубу «Юність»».

До слова, виготовлення однієї заготовки для великоднього яйця коштує близько тисячі гривень. Виготовляються вони із пінопласту, візерунки наносять спеціальною фарбою.

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного