ON-LINE

Думановського таки судитимуть за смерть дитини

понеділок, 31 жовтня 2016
Обвинувальний акт стосовно лікаря дитячої обласної лікарні спрямовано до Рівненського міського суду для розгляду по суті
Фото зі сторінки журналістки Інни Білецької

Рівненською місцевою прокуратурою спільно з Рівненським відділом поліції ГУНП в Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно Костянтина Думановського за фактом неналежного виконання ним своїх професійних обов'язків, що спричинило смерть неповнолітнього пацієнта (ч. 2 ст. 140 КК України).

За результатами досудового розслідування та проведених експертиз зібрано необхідні докази вини лікаря-хірурга КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня», а саме, що він через недбале та несумлінне ставлення до своїх професійних обов'язків під час чергування в медичному закладі у листопаді 2015 року не надав належну медичну допомогу 5-річному хлопчику, доставленому з високою температурою тіла, внаслідок чого той помер.

Підозрюваний та його захисник ознайомилися з матеріалами кримінального провадження. Обвинувальний акт стосовно особи спрямовано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.

У прокуратурі нагадують, що за вказаний злочин передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Тим часом, у Рівному триває розгляд і іншої справи, адже Костянтин Думановський судиться за поновлення на посаді лікаря і вимагає відшкодувати йому зарплату. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного