ON-LINE

До протитуберкульозного санаторію прийшов Святий Миколай з «Рівнеоблводоканалу»

понеділок, 19 грудня 2016
Діти отримали солодощі, а персонал - пральну машину

Спортивний інвентар, солодощі та пральну машину отримували пацієнти дитячого протитуберкульозного санаторію «Новостав». Святим Миколаєм для малечі та персоналу стало підприємство «Рівнеоблводоканал». Ця ідея належить колективу "Рівнеоблводоканалу" і директор установи Андрій Карауш сприйняв її з піднесенням.

Оскільки заклад за містом, віддалений, то ми відчували, що до нього можливо хтось і не доїде, але для дітей, особливо для тих, які проходять тут виховання, Святий Миколай мав обов’язково прийти.

Цього дня в санаторії відбулась підготована його вихованцями концертна програма. Головний лікар закладу Олег Кравець говорить, що заклад постійно влаштовуює свята, до організації яких активно долучаються маленькі пацієнти. Медик каже, що така самодіяльність насичує дітей позитивними емоціями та покращує процес одужання.

Заклад - дуже необхідний для області, тому що  багато соціально складних сімей, де батьки не можуть часом і нагодувати тих дітей. А якщо є проблема зі здоров’ям, що стосується туберкульозу, то ці діти хворіють на таку небезпечну хворобу.

Олег Кравець розповідає, що зараз в Новоставському протитуберкульозному санаторії лікується 70 дітей від 3 до 17 років. Усі потребують догляду та піклування, тому допомога від «Рівнеоблводоканалу» та інших благодійників дуже важлива для закладу.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного