ON-LINE

Під стінами Рівненської ОДА масовий молебень (ФОТО)

четвер, 18 травня 2017
Представники УПЦ МП прийшли під ОДА через «специфічний» законопроект

Кілька десятків вірян Української православної церкви (Московського патріархату) зранку, 18 травня, прийшли під стіни Рівненської обласної державної адміністрації.

Віряни протестують проти ухвалення законопроекту №4511 «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в країні, яка визнана Верховною Радою державою-агресором».

Загальна молитва перед стінами «білого дому» здійснюється за народних депутатів, які своїм голосуванням за вищезгаданий законопроект «повернуть країну в часи комунізму».

Мітинг охороняє поліція.

Нагадаємо, автори законопроекту, який голосуватимуть сьогодні у Верховній Раді, пропонують поміняти саме визначення релігійної громади. Якщо зараз це – «організація віруючих громадян одного й того ж культу, віросповідання (...), які добровільно об'єдналися з метою спільного задоволення релігійних потреб», то в законопроекті наголошено, що належність людини до такої громади повинна підтверджуватися «її участю в релігійному житті конкретної громади».

До вірян приєдналися і заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного