ON-LINE

Для очищення засніжених доріг Рівного не вистачає 40% техніки

середа, 22 листопада 2017
А та, що є - застаріла

Міське шляхо-експлуатаційне управління Рівного готується до зими – наскільки дозволяє нинішнє забезпечення технікою та фінансами. Про це сьогодні розповів керівник шляховиків Віктор Климук під час звіту депутатам Рівнеради.

Він каже, що їхнє підприємство готове обслугувати 60% доріг під час снігопадів. Втім, навіть для цього їм довелося укласти угоди з низкою підприємств, аби ті залучили власну техніку, каже Віктор Климук :

Нині ми маємо договори про співпрацю з іншими комунальними підприємствами. Якщо ми говоримо про спецтехніку інших форм власності, яку можна залучати, то це лише бульдозери та грейдери. Нами на сьогодні підписано 12 угод. Ми залучаємо грейдери від «Рівнеавтошляхбуду», від «Рівнебудальянсу», від ТОВ «Якість і будівництво», а трактори отримаємо від співпраці з нашими ЖКП.

Климук зауважує, що житлово-комунальні підприємства обслуговуватимуть пішохідні зони та двори.

Також керівник міських шляховиків наголосив на потребі придбати машини, які розкидають на засніжені дороги лише соляні розчини. В Рівному таких - жодної, в Луцьку придбали три, які бували у використанні, а в Вінниці їх - 15. 

Звичайні ж піскорозкидачі у Рівному є лише на балансі ШЕУ. Нагадаємо, що на дві такі нові машини міська влада вже планує виділити гроші, втім, це покращить ситуацію лише на кілька відсотків, каже Віктор Климук. В цілому шляхове управління відчуває гостру потребу в техніці. З сотні одиниць - лише у 25% не вийшов термін експлуатації.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного