ON-LINE

Для дітей «айтішників» Хомко хоче побудувати спеціальні садки

п'ятниця, 19 травня 2017
Такі nриватні дошкільні навчальні заклади - у перспективі

Про те, що такі заклади (або один заклад) у Рівному будуть, міський голова Володимир Хомко повідомив під час зустрічі із учнями старших класів у виконкомі.

Заклади в перспективі стануть приватними. Чому саме спеціалісти  сфери IT так «зацікавили» Хомка, стало відомо із його ж пояснення:

Не секрет, що ІТ-технології – найпопулярніший напрямок серед молоді. Багато айтішників є і у нас в місті. Місто розвивається, житло будується. Цим людям є де жити, і вони відповідно хочуть користуватись усім якісним. До того ж айтішники, в основному молодь, зараз заводять сім’ї, народжують дітей. А так як вони добре зроблять, то і хочуть нормальні умови своїм дітям у садках. У перспективі три приватних садка у Рівному зробити.

Не секрет, що проблема із дитячими дошкільними навчальними закладами в Рівному існує. Наприклад, жителі мікрорайону «Північний» досі виборюють право на те, щоб облаштувати садок у приміщенні на Коновальця. Про ситуацію ми писали у статті «І знову про Коновальця,16».

Між тим, нещодавно стало відомо про наміри міста побудувати приватний садок у старому приміщенні 14-ої школи, що на вулиці Залізничній.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
  • Знайдено спанієля

    В районі 15-ої школи знайшли собаку породи спанієль. Хлопчик. З нашийником. Хто шукає –...
  • Знайдено студентський квиток

    Знайдено студентський квиток на прізвище Кревська Юлія.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного