ON-LINE

«Діємо в межах закону», – ПП «Комуненергія» про підозри рівнянки у шахрайстві

п'ятниця, 14 липня 2017
Тут пояснили, чому вимагають борги комунального теплопостачального підприємства Рівного «Комуненергія»

Сайт Радіо Трек писав про те, що до рівнян звертаються з підприємства «Комуненергія» з вимогами погасити борги за теплопостачальні послуги. Це при тому, що комунальне теплопостачальне підприємство «Комуненергія» (КТП "Комуенергія") більше мешканців Рівного не обслуговує. Все це описувалося у публікації  У Рівному - новий вид шахрайства: з комунальним підтекстом?

На цю статтю відгукнулися з приватного підприємства «Комуненергія» (воно зареєстроване у Здолбунові).

Юрисконсульт ПП "Комуненергія" Олександр Дмитрук прокоментував ситуацію:

Мова йде про заборгованість за тепло, що виникла у період надання послуг з централізованого опалення комунальним теплопостачальним підприємством "Комуненергія".

 

Вона не є прощеною, адже згідно з законодавством,  зобов'язання щодо оплати боргу припиняється з його погашенням. Стягувачем заборгованості комунального теплопостачального підприємства «Комуненергія» на визначених законом підставах є приватне підприємство «Комуненергія».

 

Зважаючи на те, що станом на сьогодні теплопостачання у місті здійснюють інші підприємства, а не КТП «Комуненергія», інформація про вище названі борги у нинішніх щомісячних квитанціях за комунальні послуги відсутня. Тож про заборгованість, а також про заміну сторони стягувача (з КТП «Комуненергія» на ПП «Комуненергія») ми повідомляємо боржникам за місцем проживання.

У разі, якщо інформація про борг споживача є помилковою (борг було сплачено, погашено, списано тощо), за словами Олександра Дмитрука, це уточнює зі споживачем уповноважений представник підприємства.

Окрім цього, станом на сьогодні інформація про розрахунки за попередні періоди (платежі, виконані на користь КТП «Комуненергія» з 2014 року) може бути уточнена у працівників КТП «Комуненергія» за адресою: м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27.

Заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький пояснив

Борги комунального теплопостачального підприємства "Комуненергія" його ліквідатор виставив на аукціон. І їх купило приватне підприємство "Комуненергія". Тож воно на законних підставах збирає борги КТП "Комуненергія". 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Благодійний матч

    У Рівне повертається футбол! 28 травня о 17:00 на поле стадіону Авангард вийдуть збірні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного