ON-LINE

Віддати землю на півстоліття: депутати Рівнеради майже годину сварилися через ринок

четвер, 15 червня 2017
Який навіть не в центрі міста
Фото з матеріалу "Наші гроші"

На розгляд сесії винесли проект рішення про поновлення договору оренди території ринку "Ювілейний" підприємству об’єднання громадян "ПЕРЕЛЕСНИК".

Під час розгляду цього питання розгорнулася жвава суперечка.

Об’єднання громадян просило продовжити договір оренди на 49 років. Цьому обурилися деякі депутати, бо ринок у жахливому стані і орендар, кажуть міські обранці, не проводив жодних робіт з покращення стану за час оренди.

Тож звучали найрізноманітніші пропозиції, серед яких - зовсім відмовити у поновленні договору, або ж поновити договір, але не на такий довгий термін.

А депутат і голова земельної комісії Людмила Туровська вважає, що рішення земельної комісії у цьому питанні зважене і саме такий варіант необхідно підтримати:

- До нас звернулися на термін оренди на 49 років. Тому, ми правильно зробили, я вважаю нас треба підтримати, ми були там безпосередньо. Половина ринку вже покрита (покрівлею, - ред.). Ми пропонуємо на один рік оренди з умовами: відремонтувати (реконструювати) праве крило ринку, завершити реконструкції зупинки і дооформити право користування другою частиною земельної ділянки.

Через рік депутати мають знову повернутися до цього питання і залежно від того, як орендар виконає прописані умови вирішуватимуть долю організації-керівника ринку.

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі

    В районі Бармаковелю знайдено зв’язку ключів. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Дудій

    В районі вулиці Кн. Романа було загублено  документи на прізвище Дудій...
  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного