ON-LINE

Депутати Рівнеради бояться перевиборів, тож очікують від парламенту змін до законодавства

вівторок, 28 лютого 2017
Рівне можуть розширити, але депутати бояться перевиборів

Три навколишніх села можуть приєднати до Рівного. Йдеться про Велику Омеляну, Корнин та Квасилів. Поки цього не відбувається, бо депутати Рівнеради бояться перевиборів, говорить директор центру розвитку місцевого самоврядування у Рівненській області Руслан Сивий:

 

- У Рівному ситуація зараз поки що «заморожена», але перспектива є. Якщо Верховна Рада ухвалить необхідні законодавчі акти, то сільські ради, які знаходяться поруч з обласним центром (наприклад, Корнинська, або Велика Омеляна) зможуть доєднатися до Рівного не проводячи вибори керівника об’єднаної територіальної громади, бо це найбільше хвилює місто Рівне, зокрема, депутатський корпус – вони не хочуть перевиборів. А якщо буде доєднання цих сільських рад і депутати від цих рад просто доєднаються, то це безболісно вплине.

 

З його слів, таке об’єднання було б логічним, оскільки все одно, здебільшого, діти з цих прилеглих населених пунктів вчаться у садочках та школах обласного центру. Загалом, вже трирічний процес децентралізації дуже затягується, адже, як не дивно, все ще надто залежить від центральних органів влади.

На Рівненщині цей процес планують активізувати з березня і очікують, що до кінця року більше половини із запланованих громад таки об’єднаються, каже  Руслан Сивий.

До слова нині на Рівненщині 18 об’єднаних громад, за цим показником наша область посідає 7-ме місце в Україні. Всього в області планують об’єднати 61 громаду.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Благодійний матч

    У Рівне повертається футбол! 28 травня о 17:00 на поле стадіону Авангард вийдуть збірні...
  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного