ON-LINE

Депутати Рівненщини проситимуть за земляка у російській тюрмі Миколу Карпюка

понеділок, 26 березня 2018
Підготували звернення до Президента, Служби безпеки та Міністерства закордонних справ
У зверненні Рівненська обласна рада проситиме

вжити усіх можливих заходів для звільнення з полону країни-агресора громадського та політичного діяча, уродженця Рівненщини Миколи Карпюка.

Також у тексті звернення зазначається. що

Микола Карпюк – людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток українського національного руху, демократії та боротьби за правду. Він був головою Рівненського осередку Української Національної Асамблеї. Микола Карпюк відіграв помітну роль у керівництві УНА-УНСО, був заступником голови політичної партії Українська Національна Асамблея Юрія Шухевича, яка згодом стала одним з ініціаторів створення руху «Правий сектор» та однойменної партії.Микола Карпюк відстоював інтереси народу, брав активну участь у Революції Гідності та все свідоме життя словом і ділом боровся за суверенну незалежну Україну.

 

Від земляків Миколи Карпюка про нього можна почути лише схвальні відгуки, адже він допоміг не одній людині у благих справах. Це людина честі та совісті, яку шляхом обману затримали спецслужби РФ, незаконно звинуватили у надуманому злочині та засудили до 22,5 року колонії суворого режиму.

Це звернення підготував депутат облради Микола Лобчук. Рівненська обласна рада розгляне його на одній з найближчих сесій. 

Нагадаємо, що Микола Карпюк - уродженець села Великий Житин Рівненського району. Вже чотири роки він пербуває у тюрмі в Росії.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного