ON-LINE

Де їздитимуть нові дуобуси Рівного і хто через це постраждає

середа, 15 листопада 2017
Рівне очікує на поставку шести нових дуобусів

Поставити такі місту пообіцяли до 20 грудня. Якими маршрутами рухатимуться нові дуобуси – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

Будуть повноцінні маршрути. Один з них буде повноцінний маршрут на вулицю Енергетиків, а щодо другого – зараз ми вирішуємо: у нас є декілька варіантів. Є варіант – до зоопарку, а є варіант - до вулиці Волинської Дивізії.

 

Дуже мені хочеться, щоб по Волинської Дивізії, бо там дуже багато людей. Тому зараз вирішуємо. Подивимося, проаналізуємо, скільки куди людей їздить, і що вигідніше, щоб з більшою користю для людей.

 

Ну, але це ж ще треба дуобуси отримати. Вони мають прийти до 20 грудня. Так прописано в угоді. Але ж ви бачите, що робиться з тими угодами.

 

За словами Володимира Хомка, дуобуси на маршрутах будуть з’їжджатися у центрі і роз'їжджатися від залізничного вокзалу в різні сторони. І на маршруті по вулицях Теліги, Макарова рухатимуться приблизно з інтервалом у 20 хвилин, що буде зручно для пасажирів.

Новий транспорт, прогнозує міський голова, не сподобається перевізникам. Адже через дуобуси доведеться зняти з маршрутів десь близько 30 маршруток.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного