ON-LINE

Чи увімкнуть у Рівному опалення через холоди

понеділок, 02 жовтня 2017
Останні чотири доби у Рівному середньодобова температура менша за 8 градусів тепла

Опалення у Рівному поки не вмикатимуть. Хоча, за даними рівненської метеостанції, уже четвертий день поспіль середньодобова температура у місті менше 8 градусів тепла. Як розповів нам керівник «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький, сьогодні відбулася загальноукраїнська селекторна нарада, і опалення ще не увімкнули у жодному місті. Рівне ж повністю готове до подачі тепла, також сьогодні будуть підписані документи на постачання лімітів газу для рівненських котелень, повідомив Степан Коропецький:

Ми практично готові до початку опалювального сезону, і чекаємо на розпорядження органу місцевого самоврядування, згідно з яким розпочнемо опалювальний сезон. Я виїжджаю в Київ щодо договорів по НАКу, практично процедура вже завершена. Вже є номінація, тобто ми готові до початку опалювального сезону, - каже Степан Коропецький. 

За відсутності міського голови право підпису розпорядження про початок опалювального сезону має секретар Рівнеради - Сергій Паладійчук. За його словами, нині тільки починають збирати інформацію щодо ситуації в освітніх і медичних закладах міста:

Ми це питання ще не поставили в виконавчу площину. Тому що фактично ось ці чотири доби фактично ще не відчувалося холоду, я так розумію йдеться про дошкільнят, школярів і медичні заклади. Сьогодні до кінця дня матиму нараду з заступниками, тож, можливо завтра будемо виходити на розуміння того, чи варто це робити раніше, аніж зазвичай, - каже Сергій Паладійчук. 

І хоча деякі освітні і медичні заклади міста мають автономні котельні і вже можуть подавати тепло, проте з такою потребою до міської влади ще ніхто не звертався. До слова, борги населення за тепло і гарячу воду минулих сезонів на сьогодні становлять близько 80 мільйонів гривень, бюджетна сфера заборгувала за тепло близько 2,5 мільйонів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного