ON-LINE

Чи підглядають у Рівному за відвідувачами туалетів: відповідь з торгового центру

середа, 26 квітня 2017
У торговому центрі, у туалетах якого зафіксували відеокамери, відреагували на запит Радіо Трек

Чи справді у Рівному підглядають за відвідувачами туалетів? У соцмережі Фейсбук почали поширювати відео, яке демонструє наявність чогось схожого на відеокамеру вгорі біля пісуару у чоловічому туалеті у торговому центрі «Злата плаза». Сайт Радіо Трек писав про це у публікації  У Рівному підглядають за відвідувачами туалетів?

Директор «Злата плази» Олександр Оверчук поінформував, що у них у туалетах справді є відеокамери. Однак, запевнив, що права відвідувачів вони не порушують:

При входах у торговий центр, біля входів у туалети в нас розміщені таблички: «Ведеться відеоспостереження». Тому жодним чином не порушуємо права відвідувачів, проводячи відкриту відеозйомку.

 

Хочу наголосити, що відкрите відеоспостереження здійснюється лише в зоні умивальників та рукосушок. Відеокамера направлена на дзеркало - там, де люди руки миють, сушать. І частково вона захоплює вхід у туалет, щоб у разі, якщо пошкоджене майно чи здійснено якийсь злочин, ми могли по відео ідентифікувати, хто заходив чи виходив у туалет.

За словами Олександра Оверчука, відеозапис часто стає їм у пригоді. Адже бували випадки, що в туалетах пошкоджували майно, намагалися вкрасти рукосушку, скрутити кран, виносили паперотримачі, туалетний папір, кришки унітазів. І вдавалося хуліганів та злодіїв піймати завдяки відео. Бувало, каже Олександр Оверчук, що за відео до них зверталися  і правоохоронці.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного