ON-LINE

Чи є вже кандидати на посаду головного архітектора Рівного?

вівторок, 07 березня 2017
Ця посада вакантна з червня минулого року

В останній день лютого новопризначений заступник міського голови Рівного Віталій Герман мав зустрітися з головою Спілки архітекторів Рівного Миколою Пасічником, щоб підібрати кандидатури на посаду начальника управління містобудування та архітектури, який одночасно є і головним архітектором міста.

Яким був результат цієї зустрічі,  розповідає заступник міського голови Віталій Герман:

На сьогодні ми не знайшли згоди, бо є певні умови. Умови, які я не хотів би розголошувати, які нині не вбачається можливим виконати. Тому іде такий процес переговорний. Але на сьогодні кандидатури, яка б влаштовувала і міську владу, і спілку архітекторів, ще оптимальної не знайшли. Була висунута одна кандидатура, але це мало. Ну, розумієте, що за конкурс за участю одного учасника?

Серед умов, за словами Віталія Германа, які висували до посади архітектори, був і розмір зарплати. Вона приблизно дорівнює 5 тисячам гривень. Втім, може бути більшою й меншою залежно від доплат за інтенсивність роботи, стажу держслужби тощо. Також звертали у Спілці архітекторів увагу на умови праці головного архітектора міста, не створений земельний кадастр тощо. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення на Шевчук

    Знайдено  посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Шевчук...
  • Загублено документи на Карпов

    Загублено гаманець з документами на прізвище Карпов Дмитро та ключі від...
  • Знайдено документи - Владімиров

    У Рівному було знайдено гаманець із документами на ім'я Владімиров Віктор...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного