ON-LINE

Чи зупинятимуться поїзди у Рівному – скажуть Порошенко і Гройсман

п'ятниця, 19 травня 2017
Погрозу, що потяги через Рівне проїжджатимуть без зупинок, отримав міський голова Рівного Володимир Хомко від керівництва Рівненської дирекції залізничних перевезень

Причина цього – те, що залізниця вимагає, щоб з бюджету міста їй заплатили за безплатне перевезення пільговиків з Рівного.

Говорить міський голова Рівного Володимир Хомко:

Нам написали, що якщо не дамо гроші на пільгові перевезення, то не будуть зупинятися у Рівному поїзди. І по мікрофону будуть оголошувати, що поїзди не зупиняються тому, що міська влада не дала кошти на пільгові перевезення. Абсурд – цілковитий. Тому ми підготували звернення і до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, і до Президента Петра Порошенка. Хай нам роз’яснять, що робити.

Міський голова каже, що тоді, виходить, місту потрібно платити і за те, що хтось з рівнян літає літаком, чи плаває на пароплаві. Але у такому разі й за перевезення нерівнян у міських тролейбусах Рівного місту хтось повинен компенсувати витрати.

Звернення від міськради Рівного у Київ щодо роз’яснення ситуації направлено. Якою буде відповідь звідти – стане відомо пізніше.   

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: поїзди

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася такса

    Ще 23 грудня згубилася такса коричневого окрасу. Прохання повернути загубленого...
  • Знайдено сережку

    В драмтеатрі було знайдено  золоту сережку. Тому, хто загубив цю річ, може забрати...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного