ON-LINE

Чотирирічна рівнянка стала «Найкрасивішою дитиною України»

неділя, 21 травня 2017
Євангеліна Шмід отримала нагороду на конкурсі, що проходив в Українському домі у столиці

Євангеліна Шмід з дипломом, що засвідчує її красу (четверта зліва)

Попри вік, Єва має велику кількість нагород та безліч перемог у різноманітних конкурсах та проектах: «Маленька красуня літа 2015» ,  Перша віце міс «Найкрасивіша україночка 2016», міні міс «Найстильніша україночка 2016», зірка подіуму «Міні Топ-Модель України 2016».

І це лише невеликий перелік нагород рівнянки, яка торік виграла поїздку до Канн як володарка титулу  «Топ модель України 2016» на всеукраїнському конкурсі «Ukrainian Fashion Kids 2016».

Перелік перемог та дипломів Євангеліни Шмід вражає:  

«Княгиня Західної України 2016»

«Панна фотомодель Ukrainian Peple 2017»

«Міні-міс «Аякс» 2017»

«Міні-міс «Рівне-1» 2017»

 Переможниця «Модного форуму 2017»

 Дипломанка показів «MiLiLook», «FASHION TIME», «NACHO», «MEZHEBOVSKI», «Mini Boss», «KIDS ANGEL PARTY», дипломантка конкурсу моделей «FASHION KIDS SPRING», дипломантка фестивалю «Надія Нації 2017» і ще багато інших.

Євангеліна також має грамоту від Рівненського відділу освіти м.Рівне за вагомий внесок у розвиток культури та освіти м.Рівного.

Дівчинка ще й знімається у кліпах і танцює - за успішно відзнятий кліп на танець, де Євангеліна зіграла Монро, вона стала лауреатом другої Всеукраїнської премії «Талант року» в номінації артист оригінального жанру.

Рівнянка також є обличчям обкладинок журналів «Вітаємо» , «Твій стиль» та «Маленькі рівняни». Юна зірка журналу «ІМХО». Модель каталогу дитячих суконь «SOLYA».

А ще  - пройшла чимало кастингів на участь у телепрограмах. Наприклад, в «ІНТУІЦІЇ» на Новому каналі.

Єву вже навіть запрошують у журі – зокрема, на конкурс краси і талантів «МІНІ-МІС ДУБНО», «МІНІ-МІС І МІСТЕР РІВНОГО», «НАЙКРАСИВІША УКРАЇНОЧКА 2017», «МІНІ ТОП МОДЕЛЬ ЛЬВОВА», «MAGIC FASHION SHOW 2017».

Рівнянка та її батьки не зупиняють на підкоренні України – на початку червня вирушають на  VI МІЖНАРОДНИЙ МОДЕЛЬНИЙ КОНКУРС «Little Supermodel of the World 2017» в Грецію.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного