ON-LINE

Лікарні Рівненщини перевірять на ефективність використання бюджетних коштів

п'ятниця, 22 вересня 2017
Обрали заклади, на які область витрачає найбільше грошей

У цих закладах товариство «Адвантер Груп» проведе аудит офіційної документації, в результаті якого можна буде виявити, наскільки правдиво подають звітність про показники керівники лікарень.

У яких закладах працюватимуть і власне, що перевірятимуть - розповідає старший партнер «Адвантер Груп», керівник медичного напрямку Ярослав Сірий:

- Це обласні дитяча та доросла лікарні, перинатальний центр і онкодиспансер. Статистична інформація, яка є вже (її збирають згідно із Законом), буде правильно систематизована, буде вказано на помилки у лікарні. На основі цієї правильної інформації ми будемо видавати управлінські рішення для лікарні і зробимо бізнес-план цієї лікарні. Тобто, ми навчимо лікарню правильно збирати інформацію для себе для ухвалення управлінських рішень.

Аудит проводитимуть для того, аби з`ясувати, наскільки обґрунтованими є суми, які обласна рада виділяє на ці медичні установи.

Аудитори запевняють: у разі, якщо у медзакладі подають неправдиву статистику – вони зможуть це розпізнати.

Аудит проводитимуть впродовж 25-ти робочих днів. Щотижня за результатами проведеної роботи у закладах проводитимуть робочі зустрічі. Для обласного бюджету це дослідження безкоштовне, говорить голова обласної ради Микола Драганчук:

- Відразу хотів би зазначити, що проведення цього аудиту для бюджету буде безкоштовним, оскільки компанія «Адвантер» працює із залученням коштів міжнародних донорів. Цей аудит нам допоможе сформувати картину про проблеми в галузі, про виклики.

Сьогодні голова облради підписав із компанією меморандум про співпрацю. Після закінчення аудиту його результати обіцяють оприлюднити.

 

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі від автомобіля

    На вулиці Ювілейна, 13 знайдено  ключі від автомобіля...
  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
  • Знайдено посвідчення на Калинюк

    В районі Ювілейного знайдено  посвідчення дитини на прізвище Калинюк Віта. Тому,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного