ON-LINE

У Рівному нові «розумні» зупинки будуть до кінця року: де та за яких умов?

п'ятниця, 09 червня 2017
Близько 30 табло на зупинках громадського транспорту планують встановити до кінця року у Рівному

За кошт громадського бюджету. Для цього поки хочуть змінити розпорядника коштів. Тобто передати проект з управління транспорту в управління ЖКГ.

Фірми, які б хотіли займатись «розумними зупинками», у Рівному є, але вони не хочуть співпрацювати із ПрАТ «Рівнеобленерго».

Про ситуацію повідомила головний спеціаліст міського управління транспорту та зв’язку Наталя Провоторова:

Фірм, які власне пропонують ці табло і хочуть їх встановлювати, вистачає. Але ніхто із них не зацікавлений у тому, щоб проводити розрахунки із енергопостачальною організацією. А ми власними силами не можемо ці "розумні" зупинки підключити до електромережі та потім їх обслуговувати. Начальник управління просить про зміну розпорядника коштів на цей проект. Ми вважаємо, що це може бути міське житлово-комунальне управління міста.

За словами Наталі Провоторової, в управлінні ЖКГ є можливість підключати «розумні» зупинки до світлофорів, наприклад. І обслуговувати їх також зможуть спеціалісти цього управління.

Як зазначила Наталя Провоторова, у проекті «розумних» зупинок вказано 30 таких об’єктів. Вони, зокрема, мали б розташовуватися у таких районах міста: Льонокомбінат, район ТРЦ «Чайка», 12 школа, майдан Незалежності, центральний ринок, Макарова, Енергетиків (кладовище «Нове»).

Зауважимо, що проект передбачає облаштування 30 зупинок громадського транспорту у Рівному електронним табло, вільним доступом до мережі Інтернет та пристроями для зарядки мобільних телефонів. На це з громадського бюджету міста просили 958 000 грн.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного