ON-LINE

Чому подорожчало м'ясо курки у Рівному

понеділок, 10 липня 2017
Ще восени філе коштувало на 20 гривень менше

На Рівненщині подорожчало м'ясо курки. Сьогодні у супермаркетах та на ринках міста за кілограм філе просять від 75 до 81 гривні, тушка коштує близько 47 гривень за кілограм. Прокоментувати ситуацію щодо вартості курячого м’яса ми попросили найбільшого птаховиробника на Рівненщині, підприємство «Крупець». Менеджер із закупівель Ольга Пасічник пояснила, що така ситуація нині спостерігається по всій Україні і до цього призвело подорожчання кормів для курки.

Ми орієнтуємося на ринок України, пішли ціни на ринку всередині, і ми піднімаємо. Відбулося здорожчання годівлі для курки, і хоча корми ми виробляємо самостійно, компоненти постійно ростуть, зернова група, газ, світло, на все ж ростуть ціни. 45 грн/кг тушки курки у нас, філе у нас 75 грн/кг, - розповіла Ольга Пасічник.

На противагу м’ясу, курячі яйця нині подешевшали. Як пояснює Ольга Пасічник, нині експорт яйця зменшився, відповідно цього продукту на українському ринку вдосталь. Нагадаємо,  підприємство «Крупець» розташувалося  у Радивилівському районі та реалізує свою продукцію на території переважно західної України.    

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
  • Знайдено документи - Климук

    Знайдено документи на прізвище Климук Петро. Якщо документи ваші, телефонуйте:
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного