ON-LINE

Чому ні сторож, ні відеокамери не запобігли крадіжці троянд біля школи на Рівненщині: пояснення

п'ятниця, 07 липня 2017
У відділі освіти Вараша прокоментували ситуацію

Біля школи №1 у Вараші злодійка викопала і вкрала три кущі троянд. Ці квіти посадили школярі і куплені вони були за кошти їхніх батьків. У школі в цей момент, а це було після 22 години 28 червня, був сторож. І злодія в момент крадіжки зафіксувала вулична відеокамера. Втім, сторож злодія не впіймав.

Переглянути запис з відеокамери школи можна тут.

Начальник міського відділу освіти Вараша Олена Корень каже, що сторож був у цей момент на плановому обході школи. А так це було чи ні – встановити жодним чином не можливо.

Далі говорить Олена Корень:

Сторож надав відповідь, що в той момент часу, коли це трапилося, обходив заклад.

 

На сьогодні ми це питання розглядали з колегами в управлінні освіти. І будемо порушувати питання стосовно заключення договорів зі спеціалізованими охоронними організаціями для того, щоб заклади могли охороняти спеціалізовані охоронні організації, щоб це робили не сторожі, а люди, які справді вміють це робити, знають, як правильно це робити, і будуть добросовісно виконувати свої обов’язки.  

За словами Олени Корень, також є проблема з освітленням території школи, через що сторож не міг побачити через вікно, що злодійка перебуває на клумбі. Мовляв, біля камери, щоб розпізнати можна було злодія, потрібно було мати кілька світильників з лед-лампами.

Олена Корень обіцяє, що з цією проблемою буде звертатися до депутатів міськради Вараша. І просити при формуванні бюджету міста на наступний рік закласти кошти на охорону шкіл спеціалізованими охоронними організаціями. Щоправда, якщо утримання трьох сторожів для однієї школи обходиться місту у 150 тисяч гривень на рік, то послуги спеціалізованих охоронців коштуватимуть втричі дорожче.

Тим часом, поки ця проблема не вирішена, на думку Олени Корень потрібно провести розмови з керівниками шкіл, щоб ті ще раз провели інструктажі зі сторожами про їхню відповідальність за шкільне майно.  

До речі, як каже Олена Корень, сторож школи №1 Вараша визнав свою вину і за власні гроші придбав і посадив троянди замість вкрадених. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася такса

    Ще 23 грудня згубилася такса коричневого окрасу. Прохання повернути загубленого...
  • Знайдено сережку

    В драмтеатрі було знайдено  золоту сережку. Тому, хто загубив цю річ, може забрати...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного