Пяних водіїв на Рівненщині нікому карати
ON-LINE

П'яних водіїв на Рівненщині нікому карати

четвер, 14 червня 2018
Частина районних судів - не працюють

Фото ілюстративне

У чотирьох районах області - критична ситуація з роботою місцевих судів. Через відсутність служителів Феміди люди місяцями чекають на розгляд справ.

Зокрема у Гощанському, Радивилівському, Рокитнівському та Дубровицькому районних судах, які частково або повністю не працюють.

Так, жодного судді, який би мав повноваження вершити правосуддя, вже більше 9 місяців немає у Гощанському райсуді. За цей період тут накопичилося 1079 справ, майже 600 з яких – адмінправопорушення.

За словами керівника правових програм РОГО «Комітету виборців України» Миколи Глотова,

П’яні водії на території цього району почуваються спокійно, адже навіть якщо на них складуть адмінпротокол – справу у суді нікому буде розгядати.

Дещо краща ситуація у Радивилівсьому райсуді, де з серпня минулого року у відрядженні перебуває служитель Феміди з Демидівського району.

Проте, він не має фізичної можливості розглянути усі справи, так само як і троє інших суддів Рокитнівського та Дубровицького райсудів.

Коли ситуація зміниться - наразі невідомо.

Нагадаємо, так зване «укрупнення судів», у межах якого на території всієї країни повинно відбутися масштабне об'єднання районних судів у загальні міськрайонні, ставить у глухий кут навіть самих служителів Феміди, які не знають, коли і чого варто очікувати.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Загублено квадрокоптер

  Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
 • Знайдено курцхаара

  Увага тому, хто загубив собаку породи курцхаар!

   

 • Знайдено мобільний телефон

  В районі парку Хімік, був знайдений мобільний телефон Самсунг. Власника прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного