ON-LINE

Будівництво нової школи на Костопільщині на фінішній прямі

п'ятниця, 04 серпня 2017
Там монтують сантехніку та фарбують фасад

{{1}}

Школу, де навчатиметься більше 220 учнів будуть у селі Пісків. Раніше школу у цьому селі було визнано аварійною, тому і виникла необхідність у новій.

У новозбудованій Пісківській школі, що на Костопільщині, будівельники розпочали працювати над фасадом.  Стіни будівлі нині утеплюють, наносять декоративну штукатурку та фарбують у різні кольори.

{{2}}

В середині також штукатурять стіни, проводять внутрішні сантехнічні роботи. А ще монтують систему опалення. Вже розпочалися також роботи із благоустрою території навчального закладу, облаштування футбольного поля та встановлення огорожі.

Школа у Піскові – одна із 14, що беруть участь у спільному проекті Мінрегіону та МОН «Новий освітній простір. У 2016 році на будівництво школи виділили більше 16 мільйонів гривень. У 2017-му роботи продовжуються, передбачається виділення 23 мільйонів: 90% профінансує ДФРР, 10% - місцевий бюджет.

У сучасному навчальному закладі навчатиметься 226 учнів. Школа матиме актову залу, перехідну галерею та їдальню. Під час її будівництва використано енергоощадні технології. А ще тут буде стадіон і спортзал.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного