ON-LINE

Розвели, як кошенят? Рівняни - про рішення РНБО та Президента щодо блокади на Донбасі

четвер, 16 березня 2017
Сайт Радіо Трек зібрав найцікавіші коментарі мешканців Рівненщини щодо останніх подій у державі

Зокрема у соцмережі Фейсбук рівняни пишуть таке:

Oleg Virag Немає жодної різниці, чи блокадники "раніше судімие", чи є вони "агентами Кремля", чи "взяла "Самопоміч" гроші, і чи торгується вона за посади, чи "...кинули хлопців напризволяще Семен та Володька", чи економічно обґрунтована торгівля з ОРДЛО.
Важливо лише одне: великій частині народу не подобається розгін. І торгівля з...
А саме народ дає легітимність владі. І ось ця влада вирішила, що у неї достатньо легітимності, щоб нічого народу не пояснювати, перед народом не звітувати, а просто надіслати ментів знову бити мітингувальників.
Але в Україні так більше не можна. З 18 лютого 2014 року не можна.
Влада, яка так робить, стрімко розпочинає втрачати легітимність та лояльність, і останні ілюзії щодо неї.

Дмитро Якимець От що не кажіть, але якби не акції прямої дії на редутах, які влада називала "рукою Кремля", все б так і лишилося. А тепер рішення РНБО і Президента виглядають не як ініціатива від влади, а як наслідок тиску від суспільства. Це стимулює на продовження ;)

Юрій Дюг Рішення РНБО про блокаду окупованого Донбасу показує, що наша влада працює найкраще, коли народ ставить її "раком". Акціями "К.рво, працюй" і так далі. Ну, якось не розуміють вони по-нормальному, по-інтелегентному. Тіки так і тільки через це місце. Журбинка...

Роман Микитюк Це визнання програшу і мінімізування втрат іміджевих. Попереду ж боротьба за друге президентство. А фактично це втрата тих територій.

Ban Banych Не тешьте себя надеждами, а лучше вспомните покойного Чечетова, с его "развели, как котят". В законе есть оговорка - "кроме гуманитарных грузов" Просто теперь весь контрабас назовут гуманитарным грузом, и под пристальным вниманием спецподразделений пойдут гуманитарные сигареты, алкоголь, лес, а оттуда гуманитарный уголь, как же без него...:)

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі

    Знайдено зв’язку ключів. Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Врятувати ніжку Вікторії! Віка не хоче залишитися без ноги. Вона мріє ходити з подружками...
  • ДТП

      02 березня (четвер) 2017 року близько 12:00 години на вулиці Гагаріна, 6, де ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного