ON-LINE

Більшість пасажирів – білоруси: перший літак з Рівного до Туреччини полетить у травні

середа, 25 квітня 2018
Він мав летіти завтра

Виліт з рівненського аеропорту до Туреччині відкладається. Перший рейс мав відбутися вже завтра, однак його перенесли на третє травня. Причина не технічна – руліжка та саме приміщення аеропорту готові до роботи, запевняє керівництво Рівненської ОДА, яке інспектувало аеропорт.

Турфірма "Join Up" обрала початок травня через квітневі свята, говорить директор Львівської філії "Join Up" Андрій Кунтий:

Продажі велися, але дата 26 квітня – в західному регіоні свята, люди їздять по селах. Тому вирішили дату вильоту перенести на третє травня. Нині картина набагато краща, майже 70% першого рейсу завантажено.

Туристи полетять на довгоочікуваних в рівненському аеропорту боїнгах з низькими двигунами. Туроператор сподівається, що до третього травня на перший рейс набереться достатня кількість пасажирів. Ціни на перший тур знижені і коштуватимуть близько 350 доларів. Зауважимо, що восени "Join Up" планує запустити рейси до Єгипту.

До слова, більшість пасажирів на перший рейс прибудуть з Білорусі, каже Андрій Кунтий:

Більшість загрузки на сьогодні – це Білорусь. Якщо ваша обласна влада зробить дорогу Рівне – Сарни й на кордон з Пінськом, то у вас буде міжнародний аеропорт. В нас Пінськ просить трансфер на кордон з Білоруссю.

Для білорусів найбільш активно Брест продає вильоти зі Львова, ми організовуємо їм безкоштовний трансфер. І також організовуємо безкоштовні трансфери Брест - Рівне через Ковель - Луцьк. Але кажемо, буде дорога – будуть трансфери.

Літатимуть з рівненського аеропорту на літаках авіаперевізника YanAir. Це будуть боїнги з низькими двигунами. Комерційний директор авіаперевізника Тарас Стригуненко зазначив, що рівненському летовищу дісталася хороша довга злітна смуга, яка дасть можливість активно працювати в подальшому.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного