ON-LINE

«Батьківщина» пішла в податкову

вівторок, 15 вересня 2015
Аби та перевірила собівартість тарифів на послуги у всіх комунальних підприємствах області

«Тарифи на послуги усіх комунальних підприємств Рівненщини потрібно перевірити», - на цьому наполягають депутати обласної ради з фракції «Батьківщина».

Нагадаємо, на минулому засіданні облради депутати з цієї фракції ініціювали звернення до державної фіскальної служби з вимогою перевірити собівартість послуг, які надають підприємства комунальної галузі нашої області, а зокрема «Теплоенерго».

Мотивувалася така пропозиція тим, що собівартість, яку «Теплоенерго» закладає в тариф, цілком може бути завищеною. І ніхто, окрім податкової, встановити, наскільки чесними є обрахунки власних витрат з боку «тепловиків», не може. Тоді народні обранці пропозицію «Батьківщини» здебільшого не підтримали, тому сьогодні вони зібрали прес-конференцію, аби ще раз підняти цю тему. Говорить депутат облради з фракції «Батьківщина» Галина Кульчинська:

– Всі державні органи існують за рахунок податків людей. Тому в межах своєї компетенції, а така компетенція є у фіскальної служби, вони повинні, безперечно, працювати для людей. І найпростіша річ, яку вони можуть зробити - це перевірити, що входить, з чого складається і якою є собівартість тарифів у Рівненській області. У кожному населеному пункті. перевірити не просто державні підприємства, але й приватні. Абсолютно всі.

Тож сьогодні із відповідним зверненням депутати поїхали безпосередньо у податкову.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився спаніель

    Згубився спаніель чорно-білого окрасу. Прохання повернути загубленого улюбленця за...
  • Знайдено лабрадора

    В неділю, 24 вересня, в районі вулиці Фабричної знайдено собаку породи лабрадор чорного...
  • Загублено документи на прізвище Андрущенко

    В п’ятницю 22 вересня у Рівному було загублено чорне чоловіче портмоне. Це сталося...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного