ON-LINE

Хто мер у Вараші? Тепер це питання вирішуватимуть у Рівненській ОДА

понеділок, 05 лютого 2018
До Муляренка приходив Анощенко та активісти

Це питання тепер вирішуватиме спеціальна комісія у Рівненській ОДА. Розібратися у ситуації керівництво області змусили мешканці Вараша на чолі з (на їх думку) чинним міським головою Сергієм Анощенком.

Нагадаємо, що у грудні на сесії міськради за імпічмент Анощенка віддали 24 таємні голоси, що є більшістю, адже голосувало 35 осіб. Утім, Анощенко запевняє, що рішення не дійсне, адже він сам брав участь у голосуванні, тож там може бути і його голос:

Коли припиняли мої повноваження, проект рішення не набрав достатньої кількості голосів. Одного голосу не вистачило, але депутати вирішили діяти не по закону, а в самий простий рейдерський спосіб: виготовляється підроблена печатка, підробляється рішення ради. В реєстр установ керівником міської ради вноситься секретар ради. Керівником виконавчого комітету поки що є я.

Отримавши відповідь від голови ОДА Муляренка та голови Рівненської облради Драганчука про створення комісії, Анощенко разом із групою підтримки вирушив до обласної прокуратури.

Там вараський міський голова дізнаватиметься, чому правоохоронці досі не завершили розслідування про підроблення печатки.

Чиновник каже, що секретар міськради Ірина Шумра начебто підробила печатку міського голови і затверджує нею документи у той час, коли те ж саме, лише іншою печаткою, робить Анощенко.

Керівник прокуратури Богдан Подубинський сказав активістам, що прокуратура витребує у поліцейських інформацію про дію розслідування.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного