ON-LINE

«Або всім, або нікому», - Хомко погрожував заветувати питання житлового масиву у Рівному

четвер, 10 серпня 2017
Люди вклали свої гроші у проведення комунікацій, а власниками землі досі стали не всі

Сьогоднішня сесія Рівнеради на диво минула без пікетів.

Усі важливі питання, у тому числі перерозподіл бюджету, перенесли на друге пленарне засідання, яке відбудеться 17 серпня.

Сьогодні ж розглядали, переважно, земельні питання. І суперечки почалися, коли депутати дійшли до питання масиву Макарова-Пржевальського.

Проблема полягає у тому, що кілька людей, які побудували там свої будинки, і досі не можуть отримати у власність землі під своєю нерухомістю.

Ще майже 12 років тому тому міська влада Рівного, не маючи грошей у бюджеті на будівництво комунікацій у нових мікрорайонах забудови, вирішила надавати ділянки у них за умови, що за комунікації заплатять ті, кому ділянки дістануться.

 

Кошти потрібно було вкласти немалі - по 30 тисяч доларів.

Про це сайт Радіо Трек писав у матеріалі Тупик «Макарова-Пржевальського»: заплатили по 30 тисяч доларів, а власниками землі не стали. 

Люди не можуть зрозуміти, чому надання землі у власність досі погодили не усім, говорить одна із мешканок масиву:

- Шановні депутати. У цьому пакеті є моє прізвище – Чиркіна. Мій чоловік з 1991 року стоїть на черзі на земельну ділянку. Ми там побудувалися, ми вже два роки там живемо. То чого це нам мають відмовляти?

 

70 чоловік уже давно отримали земельні ділянки, а ми два роки живемо і все ніяк не можемо отримати, бо якісь незрозумілі «заковирки» з’являються.

Те, що об’єкти нерухомості справді є на цих землях підтвердила і земельна комісія, яка виїжджала на місце.

Утім, не всі депутати цьому повірили – член фракції радикальної партії Роман Стасюк пропонував головам фракції ще раз виїхати на місце і перенести це питання на наступне засідання.

Натомість міський голова запропонував проголосувати за передачу цих 4-х земельних ділянок безоплатно у власність – пакетом.

Адже позиція Володимира Хомка, з його слів, полягала у тому, що землі повинні отримати або всі, або ніхто. Це рішення не підтримали і вирішили голосувати за кожне питання окремо.

 

Утім міський голова пригрозив, що заветує усі результати голосування, якщо хоча б одне із них не підтримають. Бо підозрює, що таким чином людей змушують домовлятися із депутатами.

Депутати навіть розходилися на перерву, але зрештою, питання підтримали.

Разом із тим, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук доручив земельному управлінню проекти рішення супроводжувати фотографіями, щоб депутати розуміли про які земельні ділянки йдеться.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного