ON-LINE

50 тисяч за «розкарячений» будинок: за що і кого карає міський голова

субота, 12 серпня 2017
Володимир Хомко скаржиться, що не може допроситися завершити благоустрій біля новобуду

Недобросовісних забудовників міський голова вирішив карати гривнею.

Так про будівництво на Богоявленській поблизу супермаркету «Фреш» висловився Володимир Хомко. Земля, на якій зведено три будинки, в оренді управління капітального будівництва, а у забудовника – в суборенді, вже понад 10 років.

УКБ звернулося з проханням анулювати договір оренди. Але депутат це не підтримали. Чому – пояснює Володимир Хомко:

- Якщо цей чоловік здасть будинок (ми знаємо, про кого йдеться – «Авантібуд»), то йому вже буде «до лампочки» УКБ (тобто, плата за суборенду управлінню капітального будівництва, - ред.). Тоді нам треба терміново від тієї землі відмовлятися (скасовувати договір оренди УКБ, - ред.). Ну, поки він за неї платить оренду – то хай платить, бо він не завершив благоустрій. Біля «Фрешу» останній будинок. Там бордюри не виставлені. Тим більше, я тричі посилав до нього уже свого заступника Віталія Германа. Ви ж бачите, як ми наводимо порядок в тому районі – парк робимо і так далі. Мені важливо це. І я три місяці не можу добитися, щоб він тих чотири бордюри виставив. Ну то…поки хай платить. Не виставив – 50 тисяч заплатить за цей місяць. А може ще й за на ступний 50. Все доробили, а оцей от будинок стоїть там розкарячений.

Договір оренди цієї земельної ділянки дійсний до 2018 року.

За словами міського голови, у Рівному досить багато земель в оренді управління капітального будівництва, на яких інвестори будують різні об’єкти.

Аби напрацювати у таких питаннях спільну позицію, Володимир Хомко доручив провести депутатський день під головуванням очільника земельної комісії Людмили Туровської.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено таксу

    Знайдено таксу рудого окрасу. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного