ON-LINE

4 мільйони гривень штрафів і 50 тисяч викликів: патрульні розповіли про рік своєї роботи

середа, 19 квітня 2017
Та про стосунки з людьми

Патрульні поліцейські підрахували, скільки роботи вони виконали за рік своєї діяльності. Так, за час діяльності патрульної поліції молоді правоохоронці зафіксували 70 тисяч подій. Мається на увазі виклики на лінію 102 (500051) та порушення, виявлені самостійно (24266).

Серед них - 4,5 тисячі адміністративних правопорушень, понад три сотні грабежів, 3,5 тисячі звернень інформаційного характеру, майже 4 тисячі крадіжок, з яких 300 – це пограбування квартир та більше 400 – крадіжки з автомобілів.

Також протягом року поліцейські виписали штрафів на суму більше 4 млн гривень, понад 3 млн з яких порушники вже сплатили. В середньому, кажуть поліцейські, час прибуття екіпажу патрульної поліції становить 7 хвилин.

Зазначають, що за цей час стосунки з громадянами покращились, хоча кількість крадіжок, ДТП та випадків кермування автомобілем в нетверезому стані від цього не зменшується. Частина мешканців міста при першому виписаному штрафі скаржаться, що поліцейські з часом зіпсувались, розповідає керівник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук:

Є ряд людей, які кажуть: ми так підтримуємо патрульну поліцію, всі молодці. Як тільки виносимо перший штраф –починається: «Ми вам вірили, а ви нас зрадили!». Приходять і скаржаться: «Ви вже не такі, як ви були, спаскудились». Зазначу, що патрульні одного разу виписали штраф моєму брату і нічого страшного в цьому не було. Він заплатив, я йому потім сказав, щоб він більше такого не робив.

Також за час свого існування з патрульної поліції звільнили трьох недобросовісних «копів» і частина колективу пішла з особистих причин. Правоохоронці зазначають, що скоро в патрульну поліцію оголосять новий набір. Чим більше вони приймуть у свої лави нових працівників, тим краще, зазначив Сергій Мерчук. Тоді правоохоронці зможуть слідкувати за більшою кількістю вулиці та навіть контролювати стихійні ринки.

Окрім цього, «копи» працюють з комунальними службами, чия робота так чи інакше пов’язана зі станом доріг – це міськШЕУ, Облавтодор, Облводоканал і регулярно звертаються до них з проханням відремонтувати проблемні ділянки дороги. Місяць тому поліцейські провели з ними зустріч, щоб узгодити свою співпрацю.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного